Muhalif gazeteci Güngör Arslan’ın öldürülmeden önce yazdığı ve diğer basında kesinlikle yazılmayan olaylar ve kişilerle ilgili dosya çalışmamız- 4

İimizin tanınmış ve muhalif kimliği ile ön plana çıkmış gazetecisi Güngör Arslan'ın 19 Şubat günü öldürülmesi sonrası cinayeti azmettirdiği gerekçesi ile Av. Ersin Kurt ve 9 adamı tutuklanırken emniyetin gizlilikle yürüttüğü soruşturma sürüyor.

+8
Haber albümü için resme tıklayın

SADETTİN HÜLAGÜ

Gazetemiz azmettirici olarak tutuklanan Av.Ersin Kurt'un Tahir Büyükakın ile birlikte okey arkadaşı olduğu iddia edilen Hayrullah Işık ile ilgili Güngör Arslan'ın yazılarından sonra AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve AK Partili müteahhit Macit Haldız ile ilgili yazılarının ardından şimdi de Kocaeli Üniversitesi Rektörü Saadettin Hülagü için yazdıklarından bir bölüm sunuyoruz;

25 Eki 2019 - 14:18- Bunlar Konuşuluyor

KOÜ’DE KOMEDİ..!

İlimizin en büyük ve en önemli kurumlarının başında gelen Kocaeli Üniversitesi.

Yüzlerce çalışanı, onlarca öğretim görevlisi ve 80 bini aşan öğrencisiyle dev bir kurumdur

KOÜ.

Böylesine büyük ve önemli bir kurum maalesef çok kötü yönetiliyor.

Tam bir yönetim boşluğu ve zafiyeti var bu kurumda.

Kimin ne yaptığı belli olmayan bu kurumun her tarafı dökülüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından rektörlüğe atanan Prof. Dr. Sadettin Hülagü KOÜ’yü yönetemiyor.

Tam bir başıbozukluğun yaşandığı KOÜ’de bir tiyatro bir komedi yaşanıyor.

Yaklaşık 4 yıldır KOÜ’de genel sekreter olarak görev yapan, varlığı ile yokluğu belli olmayan Fatih Akbulut’un birkaç gün önce görevinden ayrıldığı ve yerine Bahattin Türetken’in getirildiği açıklanmıştı.

Aradan iki gün geçti bu kez KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü kendisine yakın bir gazeteciye Fatih Akbulut’un şimdilik görevine devam edeceğini söylemiş.

Genel sekreterliğe atanan Bahattin Türetken’in de mühendislik fakültesinde görevine devam edeceği belirtilmiş.

Şimdi söyleyin bakalım KOÜ gibi bir kurumda bir genel sekreterlik olayı böyle eline yüzüne bulaştırılıp TİYATRO

oynanır mı?

Bir atama işini beceremeyen ve komediye dönüştüren KOÜ’den ne beklersiniz takdir sizin.

Bu arada Prof. Sadettin Hülagü’nün kankisi olan Macit Haldız’ın gazetesi olayla ilgili yaptığı haberi bir saat sonra sitesinden apar topar kaldırmış.

Ahbap çavuş ilişkilerinin KOÜ’de ne kadar geçerli olduğu, gazeteciliğin nasıl ayaklar altına alındığı da bu olayla bir kez daha anlaşılmış oldu.

11 Kas 2019 - 07:31

KOÜ HASTANESİ S.O.S VERİYOR..!

İlimizde sağlık kuruluşu dendiğinde hatta ve hatta Kocaeli Üniversitesi dendiğinde ilk akla gelen yer Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'dir.

Sadece ilimizden değil çevre illerden de gelen vatandaşlarımıza hizmet veren Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ait hastanemiz son yıllarda gittikçe kan kaybediyor ve de S.O.S veriyor.

Hastalara verilen sıralar, en basit tahlillere ve film çekilmelerine aylar sonra verilen sıralar vatandaşı çileden çıkarıyor.

İnanılmaz bir yoğunluğun yaşandığı KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde artık sıradan ya da rutin işlemlere bile günler hatta haftalar sonrasına gün veriliyor.

Aynı zamanda bir hekim olan ve Tıp Fakültesinde görev yapan KOÜ Rektörü Prof. Sadettin Hülagü’nün üniversitenin hastanesine el atması gerekiyor.

Yoksa KOÜ Hastanesi şifa bulunan değil insanlara eziyet çektiren bir kurum haline gelir.

26 Ara 2019 - 09:42-

Üniversite servisi kaldırmış..!

İlimizin en önemli kurumlarından birisi olan Kocaeli Üniversitesi maalesef iyi yönetilmiyor.

Başta hastanesi olmak üzere KOÜ’nün her yerinden çok ciddi şikayetler geliyor. En basit işlerin bile çözülemediği Kocaeli Üniversitesi’nde şimdi de Engelliler için konulan servis kaldırılmış. Kocaeli Üniversitesi’nde tedavi gören engelliler ve ailelerin hastaneye ulaşımını ağlamak için geçmişte servis konulmuş. Fakat şimdi bu servis kaldırılmış. Hal böyle olunca da engelli kişiler ve aileleri üniversiteye giderken inanılmaz zorluk çekiyorlarmış. www.seskocaeli.com haber sitemizi arayan vatandaşlar üniversitenin yeniden engelliler için servisi koymasını istiyorlar.

KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün bu olaya el atacağına inanıyoruz.

03 Oca 2021 - 19:38-

ATLETLE AŞI YAPTIRAN REKTÖR

Bu da 2020 yılında ilimizden çekilmiş, ülke sathına mal olmuş çok güzel karelerden biri

Kocaeli Üniversitesi’ne Rektörlük yapmaktan çok, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gözüne girmek için çaba sarf eden KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, çok tartışılan Çin menşeeli virüs aşısını cesaretle yaptırdığını göstermek istedi.

Hülagü, kendisine aşı yaptırırken üzerinden gömleğini çıkartmış, adaleli vücudunu kapsayan beyaz atlet fanila ile poz vermişti. Aslında bu fotoğrafı önce kendisi servis etti. Ama sonradan kendisi de beğenmemiş pişman olmuştu ki, hemen bütün yerel medyadan, internet sitelerinden sildirdi.

Bu çarpıcı ve egzotik fotoğraf, sadece SES KOCAELİ’nin internet sayfasında uzun süre kaldı. “Beyaz atletli Rektör” fotoğrafı, 2020 hatırası olarak uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

05 Eki 2020 - 13:56-

Bu sıralama rektörün içine siniyor mu?

Ülkemizde son yıllarda mantar gibi hem özel hem de devlet üniversiteleri açılmaya başladı. Bugün itibari ile ülkemizdeki devlet üniversitelerinin sayısı 80’nin üstünde.

Tabi bu üniversitelerin neredeyse 30’a yakını neredeyse kağıt üzerinde kurulmuş ya da birkaç göstermelik fakültesi bulunan bir apartman dairesinde faaliyet gösteren üniversiteler.

Bunları çıktığınızda elinizde 50’ye yakın devlet üniversitesi kalır.

Yapılan bir araştırmada ülkemizdeki devlet üniversiteleri içinde Kocaeli Üniversitesi 33. Sırada yer almış.

Bu sıralama Kocaeli Üniversitesi için yüzkarası hatta utanç duyulacak bir sıralamadır.

Son zamanlarda Kocaeli Üniversitesi’nin geriye gittiğini sürekli biz dahil pek çok kişi dile getiriyor.

Buna rağmen hiçbir şeyin yapılmadığı KOÜ’de 33. Sıradan KOÜ Rektörü Prof. Sadettin Hülagü’nün de rahatsız olması ve sıralamanın içine sinmemesi gerekiyor.

Çünkü bir Sakarya Üniversitesi bir Gaziantep Üniversitesi ya da Süleyman Demirel Üniversitesi bile bizim üstümüzde.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin, Çankaya Üniversitesi’nin Kocaeli Üniversitesi’nin üstünde çıkması kolay hazmedilecek bir olay değil.

Dileriz bu sıralama birilerine ders oluruz.

Makale Yazısı-18 Eki 2020 - 22:22

Rektöre YAKIŞMIYOR..!

Güngör Arslan

İkinci kez rektör olarak seçilen ve normal koşullarda görevi 2022 yılında son bulacak olan Sadettin Hülagü son aylarda sürekli olarak olumsuzluklarla gündeme gelen devlet üniversitelerinin rektörleri gibi oğlu ile ilgili gündeme geliyor.

Ve bana göre bunlar KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü’ye hiç yakışmıyor.

Çünkü ister sevin ister sevmeyin Sadettin Hülagü mesleğinde oldukça başarılı bir tıp adamı. Daha önce de yazdım şimdi de bir kez daha yazıyorum.

Elimde yetki olsa Sadettin Hülagü’yü rektör yapmam.

Çünkü mesleğinde ve branşında başarılı bir hekim ve tıp adamı.

Onu yönetici olarak değil de mesleği ile ilgili değerlendirir, öğrenciler yetiştirmesini ve mesleğini daha da geliştirmesi yönünde değerlendirdim.

Ama böyle bir tercih yapıldı ve bana göre kendisine iyilik değil kötülük yapıldı.

Sadettin Hülagü mesleğinde ne kadar başarılıysa yönetici olarak tam tersi başarısız bir tablo sergiledi, sergilemeye de devam ediyor.

Ben Sadettin Hülagü’yü şahsen aday olduğu zaman tanıdım.

Kamuoyunda adını çok duymuştum. Eşim dahil gazetedeki çalışma arkadaşlarımdan Serpil Çolak’ın annesinin tedavisini yapmıştı.

Tanışmamız rektörlüğe ilk aday olduğunda nasip oldu.

Rektör Hülagü ilk rektörlük seçimine her ne kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doktoru ve desteğini alarak girse de yine de seçilme konusunda endişeleri ve korkuları vardı.

Benden destek istedi ve buluşma teklif etti.

Serpil Çolak ile beraber Ramada Oteli’nde yaklaşık 3-4 saat oturduk.

Bizden destek istedi ve ne yapmamız konusunda fikirlerimizi aldı.

Defterine uzun uzun notlar alıp ayrılırken de ‘Üniversiteyi beraber yöneteceğiz, sizin fikirleriniz benim için önemli, sık sık bir araya geleceğiz’ dedi.

Ama sadece dedi.

Ne aradı ne sordu.

Ve dahası rektör seçildikten sonra üniversiteyle ilgili olaylarla ilgili bilgi almak için açtığım hiçbir telefona çıkmadı.

Meğerse sadece bana değil kimsenin telefonuna çıkmıyormuş.

Bunu öğrendiğimde Sadettin Hülagü’yü ’Rektör olmadan önceki Hülagü, rektör olduktan sonraki Hülagü’ diye ikiye ayırdım.

Ve o gün bu gündür geçmişte kendisine destek veren onlarca insan gibi Sadettin Hoca ile ilişkimiz kesildi.

Kesildi kesilmesine ama bir gazeteci olarak Sadettin Hülagü’yü ve Kocaeli Üniversitesi’ni izlemek zorundaydım ve izliyorum da.

Ama şaşkınlıklar geçiriyor hatta bazı günlerde adeta ŞOK geçiriyorum.

Uygulamaları, davranışları, konuşmaları beni şaşırtıyor.

Ülkemizdeki pek çok devlet üniversitesinde rektörlerin kendileri, yakınları hatta eşleri için yaptıkları beni şaşırtmıyor.

Bu rektörlerin ben profesör kimliklerine bile inanmıyorum.

Ama Sadettin Hülagü bana göre de mesleğinde başarılı ve profesörlük ünvanını sonuna kadar hak etmiş birisi.

Para derdi yok.

Peki o zaman nedir bu yaşananlar.

Görev yaptığı bir kentte aynı zamanda siyasi bir kurum olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde oğlunun görev yapması normal mi?

Sadettin Hülagü gibi bir insanın sarayda görev alması normal mi?

Ve Hülagü’nün oğlunun HÜLLE ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde özel kalem müdürü yapılarak istisnai kadrodan memur yapılması normal mi?

Kesinlikle normal değil.

Rektör Hülagü bunları yaparak hem oğlu Talha Hülagü’ye hem kendine hem de makamına zarar veriyor.

Bunlar doğru şeyler değil ve Rektör Hülagü’ye yakışmıyor.

Yanlış yapıyor ve KOÜ’nün adına zarar veriyor.

Eski hukukuma dayanarak benden naçizane bir hatırlatma yapıyorum.

Gerisi kendisinin bileceği bir iş.

Makale Yazısı-29 Ara 2020 - 00:00

Bu ihale rektörün içine SİNİYOR MU?

Güngör Arslan

Başında en küçücük bir eleştiriye dahi tahammülü olmayan ve hakkında çıkan tüm olumsuz yazı ve haberlerden sonra hemen mahkemeye koşan Sadettin Hülagü’nün rektör olduğu Kocaeli Üniversitesi’nde hemen hemen pek çok kalemde çeşitli ihaleler yapılır.

Bu ihalelerden birisi de 24 Aralık 2020 tarihinde Saat 11.00’de yapıldı.

İhalenin konusu 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi’ne alınacak olan aylık ortalama 20 Bin sade simit, 10 Bin adet kaşarlı simit, 15 Bin adet açma ile 8 Bin açma ihalesiydi.

Bu ihaleye Yek- Un İşletmesi, İki- İz Unlu Mamüller, Dört Eller Unlu Mamüller ve Tarihi Çınarlı Simit Fırını (İstiklal Simit ) olmak üzere 4 firma katıldı.

İhalede Yek- Un ile İki- İz Unlu Mamüller firmaları ihale komisyonunca evrak eksikliği nedeniyle değerlendirme dışında kaldı.

Bu nedenle ihaleye Dört Eller Unlu Mamüller ile Tarihi Çınarlı Simit Fırını (İstiklal Simit) kaldı.

Geçen yıl bu işi 67 Bin TL teklif veren Dört Eller Firması yapıyordu.

Peki, bir yıl içinde una, şekere ve susama inanılmaz bir zam gelmesine rağmen bu yılki ihaleye iki firma kaç para teklif verdi?

Bu yıl işi 67 Bin TL’ye yapan Dört Eller Firması 69 Bin TL fiyat verirken Tarihi Çınarlı Simit Fırını ise 41.500.- TL fiyat verdi.

Ayda ortalama 53 Bin sade simit, kaşarlı simit, sade ve içli açma için verdiği para 41.500.- TL.

Bu verilen fiyata göre bir simidin ya da açmanın fiyatı 70 kuruşa gelmiyor.

Bugün bir sade simit piyasada 2 TL’ye, kaşarlı en ucuz simit 3 TL’ye, sade açma 2 ile 2.5 TL’ye içli açma ise 3 TL’ye satılıyor.

Simit ve pastaneler ise toptan olarak Yüzde 25 ile Yüzde 30 indirim yapıyorlar.

Peki, gıda gibi hassas bir olayda bu firma 41.500.- TL’ye bu işi yapabilir mi?

Bence sağlıklı yapamaz.

Çünkü verilen rakamın akılla, mantıkla bir izahı yok.

Dahası ben bu ihaleden ve verilen rakamlardan Rektör Hülagü’nün haberi olduğunu da zannetmiyorum.

Bu ihale yeniden gözden geçirilmeli.

Düşük teklif verildi diye gıda gibi bir olay hemen imzalanmamalı.

Firma ihale kanununda da olduğu gibi verdiği bu teklifi mantıklı bir şekilde izah etmeli.

Ediyorsa eğer biz o zaman bu kentte simit ve açmada inanılmaz kazıklanıyoruz.

Öyle değil mi?

İkisinden birisi yanlış.

24 Oca 2021 - 10:00-

Burası Kocaeli Üniversitesi

Rektörünün iktidarın etkinliklerini kaçırmadığı bir yer olan Kocaeli Üniversitesi’nin pek çok yeri deyim yerindeyse adeta dökülüyor. Bakımsızlıktan ve ilgisizlikten ortaya çıkan görüntüler ise vatandaşları ŞOK ediyor

Tuvaletlerin durumu, binaların ve mobilyaların perişan hali herkesi şaşırtıyor. Tam bir boş vermişliğin hakim olduğu Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ÇOCUK ACİL SERVİSİNDEKİ bekleme koltukları da bunun en canlı örneği ve kanıtı.

Yırtılmış, parçalanmış ve pis haldeki koltuklara bırakın oturmayı yanında bile durmak mümkün değil.

Her tarafta gelişigüzel renkte getirilmiş ama pislikten gözükmeyen, parçalanmış bu bekleme koltuklarını Kocaeli Üniversitesi’nde acaba gören yok mu diye de insan merak ediyor.

Herhalde KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü ve ekibi siyasi toplantılarda boy göstermekten hastaneyi gezemiyorlar.

Sonra da ortaya bu görüntüler çıkıyor.

26 Şub 2021 - 09:38-

KOÜ, ilk 30’da yok

Sadettin Hülagü’nün rektör olmasıyla birlikte Kocaeli Üniversitesi her yıl kan kaybetmeye ve başarılı üniversiteler arasında aşağılara düşmeye başladı

Ülkemizdeki üniversitelerinin performansını değerlendiren kısa adı URAP Türkiye olan Üniversity Rankingby Academic Performance’nin yaptığı değerlendirmede Kocaeli Üniversitesi 33. Sırada yer aldı.

Hacettepe Üniversitesi’nin birinci çıktığı sıralamada ikinci sırayı Orta Doğu Üniversitesi alırken üçüncü sırayı İstanbul Teknik Üniversitesi, dördüncü sırayı İstanbul Üniversitesi, beşinci sırayı da Gazi Üniversitesi aldı. Gebze Teknik Üniversitesi’nin yedinci sırada yer aldığı sıralamada Kocaeli Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi’nden sonra 33. Sırada yer aldı. İçinde Tıp Fakültesi bulunan üniversiteler içinde bile Kocaeli Üniversitesi kendisine 25. Sırada yer bulabildi. Geçmişi birkaç yıl öncesine dayanan ve yeni kurulan pek çok üniversitenin bile Kocaeli Üniversitesi’ni geride bıraktığı bu liste KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü’nün başarısını da gözler önüne seriyor.

Özellikle içinde tıp fakültesi bulunan üniversiteler içinde KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NİN 25. Sırada olması bir tıp profesörü olan Hülagü’nün KOÜ’yü nereye götürdüğü çok açık seçik görülüyor.

Bakalım Rektör Hülagü’yü yere göğe sığdıramayan bizim YANDAŞ YEREL BASIN bu sıralamayı okuduğunda yüzleri kızaracak mı?

İşte ülkemizdeki üniversitelerin ilk 50 başarı sıralaması:

1-Hacettepe Üniversitesi, 2-ODTÜ, 3-İTÜ, 4- İstanbul Üniversitesi, 5- Gazi Üniversitesi, 6- Ankara Üniversitesi, 7- Gebze Teknik, 8- Ege, 9- Boğaziçi, 10-  Yıldız Teknik, 11- Atatürk, 12- Marmara,13-  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, 14- 9 Eylül, 15- Erciyes, 16- Selçuk, 17- Karadeniz Teknik, 18- İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, 19- Çukurova, 20- Fırat, 21- Eskişehir Osmangazi, 22- Sakarya, 23- Akdeniz, 24- Anadolu, 25- Bursa Uludağ, 26- Süleyman Demirel, 27- 19 Mayıs, 28- İnönü, 29- Ankara Yıldırım Beyazıt, 30- Van 100. Yıl, 31- Abdullah Gül, 32- Gaziantep, 33- KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, 34- İzmir Katip Çelebi, 35- İstanbul Medeniyet, 36- Pamukkale,37-  Manisa Celal Bayar, 38- Mersin, 39- Bolu Abant İzzet Baysal, 40- Dicle, 41- Necmettin Erbakan, 42- Çanakkale 18 Mart, 43- Muğla Sıtkı Koçman, 44- Tokat Gaziosmanpaşa, 45- Dizce, 46- Kırıkkale, 47- Hitit, 48- Sivas Cumhuriyet, 49- Recep Tayyip Erdoğan,50- Aydın Adnan Menderes,

İçinde Tıp Fakültesi barındıran üniversitelerin başarı sıralaması:

1-Hacettepe, 2- İstanbul, 3- Koç, 4- Ankara, 5- Ege, 6- Gazi, 7- Atatürk, 8- Bezm-i Alem Vakıf, 9-Erciyes, 10-Marmara, 11- 19 Eylül, 12-  Selçuk, 13- Çukurova, 14- Fırat, 15- Karadeniz Teknik, 16- Eskişehir Osmangazi, 17- Akdeniz, 18- Bursa Uludağ, 19- 19 Mayıs, 20- İnönü, 21- Süleyman Demirel, 22- Gaziantep, 23- İstanbul Medeniyet, 24- Sakarya, 25- KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, 26- Van 100. Yıl, 27- İzmir Katip Çelebi, 28- Ankara Yıldırım Beyazıt, 29- Başkent, 30- Dicle Üniversitesi.

 29 Eyl 2021 - 09:16- Eğitim

KOÜ’den bir hoca daha GÖNDERİLDİ..!

Kocaeli Üniversitesi’nden Sadettin Hülagü’nün rektör seçilmesiyle birlikte gönderilen öğretim görevlilerine bir kişi daha eklendi. Doç. Dr. Aslı Kayhan, Kocaeli Üniversitesi yönetimi tarafından görevine son verildi

Eylem yapacaklar

Yaptığı çalışmalarla ve duruşuyla hem akademik personel hem de öğrenciler tarafından çok sevilen ve takdir edilen bir kişilik olan Doç. Dr. Aslı Kayhan’ın KOÜ’de görevine son verilmesi üzerine Eğitim Sen Kocaeli Şubesi Saat 12.00’de üniversitede eylem yapacak.

Eğitim Sen, saat 12.00’de Aslı Kayhan’ın odasını boşaltması esnasında yanında olacak, akşam saat 18.00’de de şube binasında basın açıklaması yapacaklar.

Kocaeli Üniversitesi’nde Sadettin Hülagü’nün rektör olarak atanmasından sonra onlarca öğretim görevlisinin işine son verildi.

# KOCAELİ SON DAKİKA ASAYİŞ HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:
# SİYASET İLE İLİŞKİLİ:
# ADLİYE İLE İLİŞKİLİ:

03 Nis 2022 - 09:47 Kocaeli/ İzmit- Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Halk Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Halk Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Halk Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Halk Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

03

Hüllegü Ağbi - Rahmetlinin yazdıklarının yanında daha yazılması gereken çok şey var. Devletimizin özellikle son iki yılını dikkatle incelemesi gerekiyor. Oğlundan alışkın ki herhalde gider ayak bir sürü görevlendirmeler mevki makamlar veriliyor hak edenler de alınıyor. Acaba hangi cemaatlerden hangi siyasilerden hangi sendikalardan bu görevlendirmeler yapılıyor dikkatle incelenmesi gerek. Tabi kampüste ki rezillikler hastanedeki skandallarla ilgili diyecek sözüm yok Padişahım çok yaşa.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 03 Nisan 21:32
02

Niyetlibıyık - Koskoca üniversitenin halini rahmetli yazmış amma hala düzeni bozuk bir üniversite olmaya devam ediyor. Egolu hülagü devlet bürokrasini kendi bürokrasiyle karıştırıyor. Akıl hocalarının aklıyla yönetmeye devam et. Belçikaya tahsinle,habiple beraber kaçtığınız gün şehrin kurtulduğu gündür.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 03 Nisan 20:36
01

İzmit Sevdalısı - Kentimizin bütün rantları üzerine oturan yöneticilerimizin dikensiz bir gül bahçesi istediklerini biliyoruz, bu nedenle olumsuz en ufak eleştiriye tahammülleri olmuyor.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 03 Nisan 20:32

Kocaeli Markaları

Kocaeli Halk Gazetesi, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (541) 450 76 90
Reklam bilgi