Cefa Vinç
Cefa Vinç
Spor (AA) - Anadolu Ajansı | Haber Girişi: 29.07.2022 - 12:48, Güncelleme: 29.07.2022 - 12:49

Spor Toto 1. Lig'de ilk 8 haftanın programı açıklandı

 

Spor Toto 1. Lig'de ilk 8 haftanın programı açıklandı

Ligde 2022-2023 sezonu, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak
Spor Toto 1. Lig'de 2022-2023 sezonunun ilk 8 haftalık programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak sezonun ilk 8 haftasının programı şöyle:   - 1. Hafta 12 Ağustos Cuma: 21.00 Altay-Yılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli) 13 Ağustos Cumartesi: 17.00 Manisa FK-Boluspor (Mümin Özkasap) 19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi) 21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman) 21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp) 14 Ağustos Pazar: 17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı) 20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı) 15 Ağustos Pazartesi: 21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana) 21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)   - 2. Hafta 19 Ağustos Cuma: 21.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk) 20 Ağustos Cumartesi: 17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı) 19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 21 Ağustos Pazar: 17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe) 17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı) 19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya) 21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel) 22 Ağustos Pazartesi: 21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)   - 3. Hafta 26 Ağustos Cuma: 21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp) 27 Ağustos Cumartesi: 17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap) 19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir) 21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) 28 Ağustos Pazar: 17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül) 17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı) 19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman) 21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli) 29 Ağustos Pazartesi: 21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı)   - 4. Hafta 2 Eylül Cuma: 20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel) 3 Eylül Cumartesi: 16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı) 16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı) 20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya) 4 Eylül Pazar: 16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe) 16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı) 20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk) 20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana) 5 Eylül Pazartesi: 20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)   - 5. Hafta 9 Eylül Cuma: 20.00 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk) 10 Eylül Cumartesi: 16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül) 20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı) 11 Eylül Pazar: 16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap) 16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi) 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli) 12 Eylül Pazartesi: 20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)   - 6. Hafta 16 Eylül Cuma: 20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) 17 Eylül Cumartesi: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe) 16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk) 19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp) 19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 18 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı) 16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı) 16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)   - 7. Hafta 1 Ekim Cumartesi: 13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı) 16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı) 19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli) 19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi) 2 Ekim Pazar: 13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap) 13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk) 19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 3 Ekim Pazartesi: 20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)   - 8. Hafta 7 Ekim Cuma: 20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana) 8 Ekim Cumartesi: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe) 13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı) 16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp) 19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 9 Ekim Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı) 16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya) 19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk) 10 Ekim Pazartesi: 20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)    
Ligde 2022-2023 sezonu, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak

Spor Toto 1. Lig'de 2022-2023 sezonunun ilk 8 haftalık programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak sezonun ilk 8 haftasının programı şöyle:

 

- 1. Hafta

12 Ağustos Cuma:

21.00 Altay-Yılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli)

13 Ağustos Cumartesi:

17.00 Manisa FK-Boluspor (Mümin Özkasap)

19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi)

21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman)

21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp)

14 Ağustos Pazar:

17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)

15 Ağustos Pazartesi:

21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)

21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)

 

- 2. Hafta

19 Ağustos Cuma:

21.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

20 Ağustos Cumartesi:

17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı)

19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

21 Ağustos Pazar:

17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe)

17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı)

19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya)

21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel)

22 Ağustos Pazartesi:

21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

 

- 3. Hafta

26 Ağustos Cuma:

21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp)

27 Ağustos Cumartesi:

17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap)

19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

28 Ağustos Pazar:

17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı)

19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)

21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)

29 Ağustos Pazartesi:

21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı)

 

- 4. Hafta

2 Eylül Cuma:

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)

3 Eylül Cumartesi:

16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı)

16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

4 Eylül Pazar:

16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)

5 Eylül Pazartesi:

20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

- 5. Hafta

9 Eylül Cuma:

20.00 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)

10 Eylül Cumartesi:

16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı)

11 Eylül Pazar:

16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap)

16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi)

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli)

12 Eylül Pazartesi:

20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

- 6. Hafta

16 Eylül Cuma:

20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)

17 Eylül Cumartesi:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp)

19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)

18 Eylül Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı)

16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı)

16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)

 

- 7. Hafta

1 Ekim Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)

16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)

19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:

13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

3 Ekim Pazartesi:

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

 

- 8. Hafta

7 Ekim Cuma:

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)

8 Ekim Cumartesi:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)

16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

9 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)

16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya)

19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaelihalkgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.