Cefa Vinç
Cefa Vinç
Gündem (KHG) - Kocaeli Halk Gazetesi | Haber Girişi: 11.05.2022 - 14:56, Güncelleme: 11.05.2022 - 14:56

Vali Seddar Yavuz'dan Hemşireler Haftası Kutlama Mesajı

 

Vali Seddar Yavuz'dan Hemşireler Haftası Kutlama Mesajı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Hemşireler Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Hemşireler Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında şu cümlelere yer verdi; Sağlık hizmetinin temel unsurlarından biri olan ve ülkemizin sağlık hizmetlerinin sunumunda üstlendikleri görev ve sorumluluk anlayışıyla kutsal bir mesleği ifa eden hemşirelerimiz; bireyin, ailenin ve toplumun sağlığını korumakta, geliştirmekte ve hastalık halinde iyileştirme hizmeti vererek, yurdumuzun her tarafında büyük bir fedakârlıkla görev yapmaktadırlar.Sağlık teşkilatımızın en önemli unsurlarından biri olan hemşirelerimiz, zorlu çalışma şartlarına rağmen üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluk anlayışı ile insanımıza fedakârca hizmet vermektedirler. Sabır, sevgi ve saygıya dayalı meslek anlayışı ile din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin, insan hayatında hiçbir şeyle yeri değiştirilemeyecek olan sağlık gibi önemli bir alanda hizmet veren hemşirelerimiz, tüm hasta vatandaşlarımızın tedavi edilmesinde etkili olan en dinamik güçtür.Dünyanın en zor ve en onurlu işlerinden birini yapan, sabırla, hoşgörüyle, özveriyle çalışarak insanlığa hizmet eden hemşirelerimiz, sağlık sistemimizin bu günlere gelmesinde çok önemli katkılarda bulunmuşlardır.Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık ordumuzun birer neferi olan, ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs “Hemşireler Haftasını” kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.                                                        
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Hemşireler Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Hemşireler Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında şu cümlelere yer verdi;

Sağlık hizmetinin temel unsurlarından biri olan ve ülkemizin sağlık hizmetlerinin sunumunda üstlendikleri görev ve sorumluluk anlayışıyla kutsal bir mesleği ifa eden hemşirelerimiz; bireyin, ailenin ve toplumun sağlığını korumakta, geliştirmekte ve hastalık halinde iyileştirme hizmeti vererek, yurdumuzun her tarafında büyük bir fedakârlıkla görev yapmaktadırlar.Sağlık teşkilatımızın en önemli unsurlarından biri olan hemşirelerimiz, zorlu çalışma şartlarına rağmen üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluk anlayışı ile insanımıza fedakârca hizmet vermektedirler. Sabır, sevgi ve saygıya dayalı meslek anlayışı ile din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin, insan hayatında hiçbir şeyle yeri değiştirilemeyecek olan sağlık gibi önemli bir alanda hizmet veren hemşirelerimiz, tüm hasta vatandaşlarımızın tedavi edilmesinde etkili olan en dinamik güçtür.Dünyanın en zor ve en onurlu işlerinden birini yapan, sabırla, hoşgörüyle, özveriyle çalışarak insanlığa hizmet eden hemşirelerimiz, sağlık sistemimizin bu günlere gelmesinde çok önemli katkılarda bulunmuşlardır.Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık ordumuzun birer neferi olan, ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs “Hemşireler Haftasını” kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

                                                        

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaelihalkgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(12.05.2022 19:17 - #10913)
Bırakın kuru kuru kutlamayı da gidin hemşireler sorun bakalım neler yaşamışlar. Çıksın Başiskele Kaymakamı da söylesin İlçe sağlık Müdürlüğü’nde neler yaşandığını neden mahkemelik olunduğunu. SEKA’da DERİNCE eğitim araştırmada hemşirelerin ne şartlarda çalıştığını. Vali çıkıyor kutluyor, çıksınLar da benim karşıma size ettiğim sorulara cevap versinmahkemede neler olduğunu. HAYSİYET celladı Coşkuna Onursala Şenol’a mı benzetti Kocaeli’deki AKP Teşkilatı. Şart olsun namertlik yapan kimseye acımıyorum artık. Çıksın da o Arzu Pınar Yüksel Mürsel anlatsın hemşirelerin ATTlerin YILLARDIR soruşturmalarda neler yaşadığını. Sonra vali efendi hemşireler günü kutladı, bırakınsınlar maval okumayı.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaelihalkgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.