Cefa Vinç
Cefa Vinç
Faruk Bostan
Köşe Yazarı
Faruk Bostan
 

KOCAELİ’DEKİ KARANLIK YAPI DAĞILMAK ZORUNDA, KOCAELİ KAMUOYU GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK!

Kocaeli bağırsaklarını temizlemek zorunda. Kocaeli’yi esir almış olan bu karanlık yapı çökmek zorunda. Güngör ARSLAN cinayeti aydınlatılmak zorunda. Arkasındaki siyasiler ortaya çıkmak zorunda. Bizi hapse atan güç ile Güngör ARSLAN’ı öldürten güç aynı güç. Beni burada yatıran; Güngör ARSLAN’ı öldürten azmettiricidir. Av. Ersin KURT piyondur. Karanlık yapı dağılmak zorundadır. Beni demir parmaklıklar ardında hapse atarak öldürtmek istiyorlar. Ama Allah’ın izniyle buradan çıkacağız. Bu yapı dağılmak zorunda. Cumhurbaşkanımız bunu görmek zorunda. Bizi buraya atan, Faruk BOSTAN’ı, Abdullah KAYA’yı hapsettiren güç Güngör ARSLAN’ı öldürten, infaz ettiren karanlık yapıdır. Karanlık yapıyı biz aydınlatacağız Allah’ın izniyle. Burada da çok şeyler öğrendim Güngör ARSLAN cinayeti ile ilgili, çıktığımda hepsini kamuoyuna açıklayacağım. Cezaevinde boş durmuyorum. Gazeteciliğime devam ediyorum. Güngör ARSLAN cinayeti ile ilgili çok önemli bilgilere ulaştım. Çıktığımda hepsini ilgili yerlere ulaştıracağım. Eğer buradan öldürülmeden çıkarsam kamuoyuna Güngör ARSLAN cinayetini aydınlatacağım. Sahibi olduğum CEFA VİNÇ’in arsasına çökmek için, Mehmet Ali Paşa Camiinin arsasına çökmek için uğraşan, her türlü hukuksuzluğu yapan, beni öldürmeye çalışan bu karanlık yapıyı ortaya çıkaracağız. Başka çaremiz yok. Ben buradan Sayın Cumhurbaşkanı’na mektup yazdım, dilekçe yazdım. Sayın Cumhurbaşkanı’na Kocaeli’deki karanlık yapıya dair en ince ayrıntısına kadar bilgileri yazdım. İnşallah bir iki güne kadar cevapta gelecek Cumhurbaşkanımızdan. Tüm kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum. Faruk BOSTAN Kocaeli Halk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kocaeli T2 Cezaevinde 37. Gün
Ekleme Tarihi: 25 Haziran 2022 - Cumartesi

KOCAELİ’DEKİ KARANLIK YAPI DAĞILMAK ZORUNDA, KOCAELİ KAMUOYU GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK!

Kocaeli bağırsaklarını temizlemek zorunda. Kocaeli’yi esir almış olan bu karanlık yapı çökmek zorunda. Güngör ARSLAN cinayeti aydınlatılmak zorunda. Arkasındaki siyasiler ortaya çıkmak zorunda. Bizi hapse atan güç ile Güngör ARSLAN’ı öldürten güç aynı güç.

Beni burada yatıran; Güngör ARSLAN’ı öldürten azmettiricidir. Av. Ersin KURT piyondur. Karanlık yapı dağılmak zorundadır. Beni demir parmaklıklar ardında hapse atarak öldürtmek istiyorlar.

Ama Allah’ın izniyle buradan çıkacağız.

Bu yapı dağılmak zorunda.

Cumhurbaşkanımız bunu görmek zorunda.

Bizi buraya atan, Faruk BOSTAN’ı, Abdullah KAYA’yı hapsettiren güç Güngör ARSLAN’ı öldürten, infaz ettiren karanlık yapıdır.

Karanlık yapıyı biz aydınlatacağız Allah’ın izniyle.

Burada da çok şeyler öğrendim Güngör ARSLAN cinayeti ile ilgili, çıktığımda hepsini kamuoyuna açıklayacağım. Cezaevinde boş durmuyorum. Gazeteciliğime devam ediyorum. Güngör ARSLAN cinayeti ile ilgili çok önemli bilgilere ulaştım. Çıktığımda hepsini ilgili yerlere ulaştıracağım.

Eğer buradan öldürülmeden çıkarsam kamuoyuna Güngör ARSLAN cinayetini aydınlatacağım.

Sahibi olduğum CEFA VİNÇ’in arsasına çökmek için, Mehmet Ali Paşa Camiinin arsasına çökmek için uğraşan, her türlü hukuksuzluğu yapan, beni öldürmeye çalışan bu karanlık yapıyı ortaya çıkaracağız. Başka çaremiz yok.

Ben buradan Sayın Cumhurbaşkanı’na mektup yazdım, dilekçe yazdım. Sayın Cumhurbaşkanı’na Kocaeli’deki karanlık yapıya dair en ince ayrıntısına kadar bilgileri yazdım. İnşallah bir iki güne kadar cevapta gelecek Cumhurbaşkanımızdan.

Tüm kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum.

Faruk BOSTAN

Kocaeli Halk Gazetesi İmtiyaz Sahibi

Kocaeli T2 Cezaevinde 37. Gün

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (1)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaelihalkgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haylaz5308
(25.06.2022 19:48 - #154)
Zulüm ebedi olamaz,kötülük mutlaka hüsrana uğrayacaktır. Pr.Dr.Necmettin Erbakan.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaelihalkgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.