Kocaelispor'u bunlar mı şampiyon yapacak?

Kocaelispor yönetimi TTF’den gelen gelirlerin Saffet Sancaklı’ya olan borca kesildiğini açıklamış, taraftar Sancaklı'ya çok sert tepki göstermişti. Dün yeni bir açıklama yapan Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz, MHP Kocaeli Milletvekili  Saffet Sancaklı’dan özür diledi. Yılmaz, “Yaptığımız görüşmelerde gerçek alıcının Aziz Yıldırım olduğunu öğrendik. Bugüne kadar bizden kesilen tüm paralar Yıldırım'a ulaşmış" dedi. 

Yılmaz'ın açıklaması şöyle:

"Biz ortak yol bulunması ve Kocaelispor'un menfaatleri için için çaba harcıyoruz. Yaptığımız görüşmelerde gerçek alıcının Aziz Yıldırım olduğunu öğrendik ve bugüne kadar bizden kesilen tüm paralar Yıldırım'a ulaşmış. Sancaklı'nın ise aracı olduğu söylendi. Yapılan açıklamalardan dolayı olaylar farklı boyutlara çekildiği için Saffet Sancaklı'dan özür dileriz. Ne kendisiyle ne de temsil ettiği partisiyle ilgili bir problemiz yoktur. Bizde sayın Aziz Yıldırım'dan feragat yapmalarını istedik. İnşallah gereken uzlaşmayı sağlarız."

Bu sözlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan MHP'li Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, partisi ile taraftarı karşı karşıya getirdiği için yönetime ateş püskürdü.

Sandıkçıoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

"KOCAELISPORUN KIYMETLI YÖNETICISI BASIN SÖZCÜSÜ ABDULKADIR YILMAZ BEY SAFFET SANCAKLIYA OLAN BORCUMUZ BITMEZ DIYE ACIKLAMA YAPIYORSUNUZ KOCA SEHIRDE ADAMI SIZIN ACIKLAMANIZLA LINC EDIYORLAR HAKARETLER EDIYORLAR YERLE BIR EDIYORLAR BU ACIKLAMAYI YAPARKEN DETAYINI ARASTIRMIYORSUN BIZIDE KOCAELISPORLU KARDESLERIMIZLE KARSI KARSIYA GETIRIYORSUN KALP KIRIYORUZ BIRBIRIMIZI YİYORUZ BIZ BIRBIRIMIZI YEDİGİMİZLE KALIYORUZ SAFFET ABI YEDIGI HAKARETLERLE KALIYOR SONRA CIKIYORSUNUZ DURUMUN ASLINI GERCEGINI ANLATIYORSUNUZ AYIPTIR YAZIKTIR GÜNAHTIR ONCA INSANIN GÜNAHINA GİRDINIZ BU SEHIRDEN HERKEZDEN OZÜR DİLEMELISINIZ BUNU YAPMALISINIZ COK AYIP ETTINIZ COK."

- Kocaeli Halk Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelihalkgazetesi.com/haber/5756473/kocaelisporu-bunlar-mi-sampiyon-yapacak